Naklejki ścienne – współpraca hurtowa

Zapraszamy do współpracy hurtownie, butiki dekoratorskie, sklepy malarskie oraz wszystkich projektantów lub dekoratorów wnętrz !

Dlaczego my?
Jesteśmy bezpośrednim producentem z dużym doświadczeniem. Nasze produkty wykonujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, dbając o szczegóły oraz najwyższą jakość. Wszystkie nasze produkty produkowane są w Polsce. Nie sprzedajemy niskiej jakości towaru produkowanego w Chinach.

Szybka realizacja zamówień
Nie musimy realizować zamówień w hurtowni i czekać na dostawę towaru. Każde zamówienie trafia od razu do produkcji i jest realizowane zgodnie z wymaganiami danego klienta.

Nasze dekoracje ścienne cieszą się dużą popularnością na rynku Polskim oraz zagranicznym. Posiadamy szeroki asortyment dekoracji ściennej, który ciągle poszerzamy o nowe wzory oraz produkty.

Wypróbowało nas już tysiące zadowolonych klientów !

Współpraca i wsparcie

Współpracujemy z kilkunastoma sklepami w całej Polsce oraz dekoratorami wnętrz. Pożądanie naszych produktów powoduje cały czas rozwój o nowe punkty sprzedaży. Służymy wsparciem naszym Partnerom na różnych płaszczyznach.

Naszym partnerom oferujem:

  • Bezpośredni kontakt z opiekunem handlowym
  • Dostęp do plików graficznych z przezroczystością w formacie PNG, prezentjących nasze produkty (bardzo przydatne dla projektantów, którzy mogą nanosić nasze grafiki na wizualizacje, przeznaczone do akceptacji przez klienta)
  • Wsparcie naszego działu Informatycznego

Zostań naszym Partnerem

Aby rozpocząć współpracę, wystarczy skontaktować się z nami. Każdym klientem opiekuje się indywidualnie przypisany opiekun handlowy. To z nim zostaną ustalone szczegółowe warunki działania. Każdy klient, traktowany jest indywidualnie, tak aby współpraca był dla każdej ze storn satysfakcjonujący.

Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami bok@najlepszenaklejki.pl

U nas zapłacisz wygodnie błyskawicznymi płatnościami on-line