Zadzwoń i zamów +48 888 484 138


Naklejka ścienna z motywem drzew oraz zwierzątek - LAS-3
Naklejka ścienna z motywem drzew oraz zwierzątek - LAS-3Naklejka ścienna z motywem drzew oraz zwierzątek - LAS-3Naklejka ścienna z motywem drzew oraz zwierzątek - LAS-3Naklejka ścienna z motywem drzew oraz zwierzątek - LAS-3Naklejka ścienna z motywem drzew oraz zwierzątek - LAS-3


Naklejka ścienna z motywem drzew oraz zwierzątek - LAS-3

Odbicie lustrzane wzoru


Kolor zwięrzątka + drzewo


Kolor pozostałych drzew


cena: 99.00
Ilość:

Dostawa już od 9.90zł
Czas realizacji 3 dni
Gwarantowany zwrot pieniędzy

2 osób kupiło ten produkt dzisiaj Ten produkt w tym momencie ogląda 6 użytkowników!

Zadaj pytanie

ID produktu: 2501Naklejka ścienna przedstawiająca motyw lasu, która może być mocnym akcentem w mieszkaniu. Składa się ona z 2 koloru folii (kolor możecie Państwo wybrać samodzielnie z dostępnej palety kolorów). Proponowane przez nas naklejki ścienne to wzory, które nadadzą charakter każdemu wnętrzu. Podkreślają to, co warto podkreślić i pozwalają realizować własne wizje dekoratorskie. Pokazana kompozycja jest tylko przykładowym ułożeniem poszczególnych elementów. Możecie Państwo dowolnie aranżować drzewa według własnego uznania oraz pomysłu. Po zakupie dostają Państwo naklejkę w czterech arkuszach do samodzielnego montażu na ścianie - do każdej naklejki dołączamy instrukcję jak naklejać. Drzewa w całości mają 250 cm wysokości, jeśli ściana, na której będzie przyklejana naklejka jest niższa - należy dociąć drzewo do odpowiedniej wysokości nożykiem do tapet. Najważniejsze cechy:

  • Naklejki ścienne wykonane z wysokiej jakości matowej samoprzylepnej folii renomowanej firmy
  • UWAGA!! Do każdej naklejki dołączamy instrukcję jak naklejać !!
  • Rozmiar drzewa to 250cm poziom x 250cm pion (ostateczny wymiar zależny od aranżacji drzew oraz rozmieszczenia elementów dodatkowych na ścianie)
  • W prosty sposób nadaj wnętrzu niepowtarzalny charakter
  • Można przykleić na wszystkie płaskie powierzchnie (ściany, szyby, drzwi, lustra, meble, itp.)
  • Do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Każdą naklejkę możemy wyciąć w lustrzanym odbiciu