„Pozytywne nastawienie na dzień dobry” czyli naklejki na ścianę z cytatemModern living-room interior with couch near empty white wall. 3d render.

Na rynku pojawiło się mnóstwo artykułów do dekoracji wnętrz naszych mieszkań. Panele 3D, fototapety z widokiem na Manhattan bądź ulubionym zdjęciem ukochanej osoby, ozdobny kamień lub ręcznie malowane wzory z pewnością nadadzą wnętrzu wyjątkowy wygląd. Tylko czy aby na pewno każdego z nas stać na takie dekoracje? Bo przecież nie tylko ważne są fundusze, które na to przeznaczymy ale również czas, który musimy na to poświęcić. Z wieloma propozycjami wiąże się remont pomieszczenia, któremu chcemy dodać wyrazu, a przecież nam chodzi tylko o to aby podkreślić to, co warto podkreślić i wydobyć to co wyjątkowe.

Alternatywą i sposobem na proste i tanie „udekorowanie” salonu, sypialni czy też przedpokoju są naklejki ścienne. Wykonane są z najwyższej jakości samoprzylepnej matowej folii i w bardzo prosty sposób nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Naklejki ścienne nie wymagają dużego nakładu pracy, a dodatkowo posiadają folię transportową, która ułatwia przenoszenie wzoru na ścianę w jednym kawałku. Naklejki samoprzylepne stanowią przykład wyjątkowej i oryginalnej dekoracji każdej powierzchni. Można je przyklejać na wszystkich płaskich powierzchniach – ściany, lustra, szyby, meble, drzwi, jednym słowem wszędzie.

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Pozostaje pytanie „Jaki wzór wybrać?” – tak na prawdę możemy na ścianie umieścić wszystko co zechcemy. Ulubiony cytat, fragment piosenki, krótkie powiedzonko czy śmieszny tekst. A jeszcze gdyby przy tym miało jakiś przekaz lub motywowało nas do działania, byłoby idealnie. Więc czemu nie? „Ogranicza nas tylko wyobraźnia” :)

Modern living-room interior with couch near empty white wall. 3d render.

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Spoglądając codziennie na taki motywator zmieniamy swoje myślenie na lepsze, mamy od rana całkowicie inne podejście do pracy, nauki i wielu codziennych obowiązków.

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

U nas zapłacisz wygodnie błyskawicznymi płatnościami on-line