Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /domains/najlepszenaklejki.pl/public_html/wp-content/themes/eStore/includes/functions/additional_functions.php on line 3
① Tablice kredowe na ścianę zamiast kalendarza – super uniwersalny pomysł | Naklejki ścienne cytaty wzory dekoracyjne na ścianę – Najlepszenaklejki.pl


Tablice kredowe na ścianę zamiast kalendarza – super uniwersalny pomysłZarówno w pracy, jak i w domu nadmiar obowiązków jest coraz bardziej przytłaczający. Oczywiście nowe technologie prześcigają się w ułatwianiu nam organizacji czasu, ale czasami stare rozwiązania okazują się być najlepsze. Po co oznaczać ważne wydarzenia spotkania i uroczystości w kalendarzu naściennym, który jest często omijany wzrokiem sokoro można skorzystać z tradycyjnych metod, jakimi są tablice kredowe.

Tak, w tej chwili tego typu sprzęt, to już nie tylko domena szkolnych sal. Tablice kredowe do kuchni, biura czy domowej siłowni pozwalają na notowanie i przekazywanie informacji innym osobom korzystającym z pomieszczenia. Tablice kredowe zastępują tradycyjnie przyklejane do lodówki karteczki czy tablice korkowe.

Obecnie istnieją także naklejki na ścianę, wykonane z folii o odpowiedniej teksturze, która tak samo łatwo przyjmuje kredę, jak i bezproblemowo można z niej zetrzeć wszelkie zapiski, jak jest to w przypadku tradycyjnych tablic. Takie rozwiązanie może okazać się też idealnym wyposażaniem wnętrza i ozdobą ściany do pokoju dziecięcego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami dekoracyjnymi: tablice kredowe na ścianę

Tablica kredowa na ścianę

Tablica kredowa na ścianę

U nas zapłacisz wygodnie błyskawicznymi płatnościami on-line